Відділ освіти, молоді та спорту Хустської районної державної адміністрації

Громадське обговорення

https://rada.info/upload/users_files/02143293/a0308ff173e2fd03bfb1163739aaf4e7.jpg

Міністерство освіти і науки винесло на громадські обговорення Концепцію розвитку громадянської освіти в Україні.

Про це повідомили на сайті МОН.

“Концепція розвитку громадянської освіти в Україні базується на необхідності створення сприятливих умов для формування та розвитку громадянських компетентностей людини у всіх сферах та на всіх рівнях освіти.

Це дозволить громадянам краще розуміти свою роль в умовах демократії, відповідально ставитися до свої прав та обов’язків, покращити свою здатність брати активну участь у суспільно-політичних процесах, а також усвідомлено діяти на захист та утвердження демократії“, – зазначено у вступі Концепції.

 

 https://rada.info/upload/users_files/02143293/770dfe24495ee5e1c1e32a087de8fd55.jpg 

  Розроблено проект інструкції зі шкільного діловодства

Міністерством освіти розроблено нову інструкцію з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах. Проект документа винесений для громадського обговорення.

Після затвердження розроблений документ встановить обов'язкові загальні вимоги щодо документування управлінської інформації та організації роботи з документами в школах усіх типів і форм власності. Інструкцією також визначено перелік типових документів, що мають обов’язково створюватись під час діяльності школи, а також особливі вимоги складання деяких видів документів, вимоги до їх реєстрації, особливості формування справ та зберігання документів тощо.