Відділ освіти, молоді та спорту Хустської районної державної адміністрації

Новини

 

 

Благодійна акція „Привітай солдата зі святом”

Дата створення: 16:05 10.12.2018

Благодійна акція „Привітай солдата зі святом”

"Учитель року - 2019"

Дата створення: 15:33 10.12.2018

олімпіада з фізики

Дата створення: 13:52 04.12.2018

Змагались юні фізики

Семінар - практикум практичних психологів та соціальних педагогів освітніх закладів району на тему: "Соціально-педагогічні аспекти супроводу дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах"

Дата створення: 13:38 03.12.2018

27 листопада 2018 року на базі Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів освітніх закладів району на тему: „Соціально-педагогічні аспекти супроводу дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах”. В ньому взяли участь фахівці та директор «Інклюзивно-ресурсного центру № 1 Хустської районної ради Закарпатської області», а також працівники психолого-соціальної служби закладів загальної середньої освіти Хустського району, у яких створені інклюзивні класи. Захід був проведений у вигляді круглого столу, на якому кожний учасник мав змогу ділитися власним досвідом із даного питання. У Липецькополянському освітньому закладі інклюзивні класи були вперше створені у 2014 році. За цей час школа набула певного досвіду у організації інклюзивного навчання та супроводу дітей з особливими освітніми потребами. У 2018-2019 навчальному році в школі функціонує два інклюзивні класи для учнів початкової та середньої школи. З учасниками семінару-практикуму поділилися досвідом роботи директор школи Гобан Іван Іванович, заступник директора з навчально-виховної роботи, водночас адміністратор Команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами Тома Юрій Юрійович, соціальний педагог школи Ілик Ольга Василівна.  Практичний психолог школи Дувалка Тетяна Василівна ознайомила присутніх із своїм досвідом роботи з визначення, вивчення та проведення корекційно-розвиткових занять за програмою «Розвиток пізнавальних процесів учнів з інтелектуальними порушеннями». Присутні мали змогу ознайомитися із системою роботи вчителя Павлишинець Олени Іванівни та асистента вчителя Білак Олени Іванівни інклюзивного 4-А класу, подивитися та оцінити відеоурок з української мови в цьму класі. При підведенні підсумків проведеного заходу учасниками та директором «Інклюзивно-ресурсного центру» Борисевич Людмилою Петрівною було відмічено, що в школі напрацьований багатий досвід із організації та запровадження інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами, яким педагоги школи можуть ділитися і із педагогічними працівниками всіх іншіх освітніх закладів району.

"Від STEM до STEM до STEAM - мотивуємо учнів до вивчення природничих дисциплін" (інтегроване засідання РМО вчителів біології й хімії).

Дата створення: 11:26 03.12.2018

28 листопада 2018 року на базі ХРЦНТТУМ відбулося інтегроване засідання РМО вчителів біології й хімії "Від STEM до STEAM - мотивуємо учнів до вивчення природничих дисциплін". З можливостями реалізації STEM-освіти при вивченні біології й хімії присутніх ознайомила Бабич Оксана Іванівна, вчитель Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. У рамках засідання досвідом та напрацюваннями з питань упровадження проектних технологій засобами STEМ-освіти на уроках біології поділились Шимон Анжеліка Омелянівна, вчитель Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст., Пригара Наталія Іванівна, вчитель Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Деак Віталія Василівна, вчитель Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст. акцентувала увагу присутніх на формуванні ключових компетентностей учнів через інтеграцію біології, хімії, трудового навчання, екології під час вивчення окремих тем шкільного курсу біології. Особливої уваги заслуговує досвід роботи вчителя Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Павлик Світлани Юріївни, яка зацікавила учасників засідання змістовною презентацією реалізації STEM-освіти через призму біологічної науки. Кульмінацією засідання стала практична робота педагогів, яка полягала у написанні плану проекту у форматі STEM (STEAM, STREAM). Сподіваємось, кожен педагог збагатив свій педагогічний досвід та відкрив для себе нові можливості вивчення природничих дисциплін.

26 листопада 2018 року відбулася олімпіада з хімії

Дата створення: 09:10 03.12.2018

26 листопада 2018 року змагалися юні хіміки на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Олімпіаді передувала зустріч з представником хімічного факультету ДВНЗ "УжНУ" з питань профорієнтаційної роботи та мотивації майбутніх абітурієнтів до вивчення хімічної науки. За результатами роботи журі найкращими хіміками району стали учні Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст., Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст., Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст., Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст.

На баз Нанківської ЗОШ I - III ст. відбувся II (районний) етап XIX Міжнародного конкурсу знавці української мови ім. П.Яцика.

Дата створення: 16:16 29.11.2018

24 листопада 2018 року на базі Нанківської ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, в якому взяло участь 198 школярів із 32-х закладів освіти району. Хороші результати показали учні Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст. Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст., Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кічерельської ЗОШ І-ІІ ст., Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ст., Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст.

23 листопада 2018 року відбулася олімпіада з трудового навчання (технічні й обслуговуючі види праці)

Дата створення: 13:29 28.11.2018

23 листопада 2018 року на базі Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні й обслуговуючі види праці). Учасники протягом однієї години виконували завдання теоретичного туру, а потім - виготовляли виріб із визначеного набору матеріалів. Найкращими умільцями стали учні Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Горінчівської ЗОШ І-ІІІ ст., Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст., Нижньобистрівської гімназії, Березівської ЗОШ І-ІІІ ст., Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст. та Нанківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Семінар - практикум для ЗДНВР "Інноваційні підходи до організації та проведення педагогічної ради"

Дата створення: 09:13 28.11.2018

Семінар-практикум для ЗДНВР "Інноваційні підходи до організації та проведення педагогічної ради" відбувся на базі районного методичного кабінету 22 листопада 2018 року. Досвідом роботи ділилися заступники директорів з навчально-виховної роботи Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Попович Н.А. та Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст. Росоха О.С.

Семінар щодо атестації професійних закладів.

Дата створення: 16:13 27.11.2018

Семінар щодо атестації професійних навчальних закладів проведений директором НМЦ ПТО в Закарпатській області Слюсаревою О.В. та методистом Савченко Т.Л. на базі Горінчівського МНВК 15.11.2018 року за участю директорів Горінчівського МНВК, Тернівського МНВК та Калинівського МНВК.