Управління освіти, релігій та у справах національностей
Виконавчого комітету Хустської міської ради

Новини

Відпочинок у філії "Арніка" триває

Дата створення: 10:54 17.01.2022

Сьогодні вихованці "Арніки" відвідали "Старе село" у Колочаві-перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті, а також Реабілітаційний центр бурого ведмедя. Діти повернулись сповнені  позитивних вражень та емоцій. Вони дізналися багато цікавого та нового про свій рідний край.

Особливості підготовки дослідницьких проєктів МАН

Дата створення: 09:54 12.01.2022

11 січня 2022 року в актовій залі КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хустської міської» для керівників гуртків МАН КЗПО «ЦДЮТ «Сузір’я» Людмила Булак, консультант ЦПРПП, провела семінар на тему «Особливості підготовки дослідницьких проєктів МАН». Під час заходу консультант ознайомила педагогічних працівників закладу позашкільної освіти з оновленими Правилами проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України. Вона звернула увагу на оформлення дослідницьких робіт згідно з Вимогами до написання; особливості підготовки учасників до наукової конференції та постерного захисту. Також Людмила Булак поділилася з освітянами власним досвідом підготовки слухачів секцій наукових відділень МАН до різних етапів конкурсу-захисту. Підводячи підсумки семінару, Людмила Михайлівна побажала слухачам наукових секцій та їх наставникам перемоги на майбутніх етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

Пробне ЗНО-2022

Дата створення: 16:00 10.01.2022

Вітання з Новим Роком!

Дата створення: 15:13 04.01.2022

Управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради щиросердно вітає Вас із Різдвом Христовим та Новим Роком!

Рейд у безсмертя

Дата створення: 09:44 21.12.2021

100 років минає з часу славного ІІ зимового походу армії УНР, героїчної та водночас трагічної сторінки Української революції, її фінальним акордом. З нагоди вшанування памяті героїв боротьби за незалежність України, вчитель історії Антал М.М. провів тематичну конференцію "Рейд у безсмертя" для учнів 10-11 класів і підбив підсумок боротьби українського народу сторічної давності проти московсько-комуністичної навали.

«Кращий заклад дошкільної освіти»

Дата створення: 16:45 20.12.2021

Два заклади дошкільної освіти Хустської громади перемогли в конкурсі «Кращий заклад дошкільної освіти»

Вартість ПЗНО

Дата створення: 14:51 20.12.2021

Вартість пробного ЗНО-2022 у Закарпатській області становить 282 гривні за одне тестування. 

ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Дата створення: 16:51 17.12.2021

ІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика проведено 19 листопада в  Хустській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів номер 5. Затишні класні приміщення школи гостинно відчинили свої двері для учнів- переможців І (шкільного) етапу, які з'їхалися з більшості шкіл нашої громади. Учні 3-11 класів виконували завдання, надіслані Закарпатським ІППО.  Фахове журі перевірить творчі роботи та визначить переможців, які представлятимуть нашу громаду на ІІІ етапі в м.Ужгороді. Бажаємо талановитим та залюбленим у рідне слово учням творчої наснаги та успіхів!!!

Традиційна щорічна благодійна акція "Діти - дітям"

Дата створення: 16:49 17.12.2021

Традиційна щорічна благодійна акція "Діти - дітям" (ярмарок солодощів), присвячена Дню Св.Миколая, була організована лідерами учнівського самоврядування школи для збору коштів для хворої дівчинки, але ..... ?? ми запізнилися????  Зібрані кошти в розмірі 13.600 грн. перераховано на рахунок батьків... Щира подяка всім, хто долучився до доброї справи: батькам, учням та вчителям. "Здійснюйте добро, поки ви існуєте"                                         Д. Дідро