Щоб навчати по-новому, треба й самому навчатися!

Дата: 20.08.2021 09:29

Щоб навчати по-новому, треба й самому навчатися!

Підвищувати професійний рівень – це завжди можливості до зростання, спроба систематизувати вміння й навички. Із 16 по 19 серпня Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти організовано навчання для вчителів початкових класів, якi забезпечують здобуття учнями 1-4 класiв початкової освiти. Тренінги для 111 педагогів з Хустської міської, Вишківської селищної, Горінчевської та Драгівської сільських проводили сертифіковані тренери: Хмара Любов Данилівна, Шкромида Лариса Дмитрівна, Білецька Галина Іванівна, Теличко Світлана Іванівна, Костак Іван Іванович – педагогічні працівники ЗО Хустської МТГ,  Кірик Марія Юріївна, методист Закарпатського ІППО, Сенько Катерина, регіональний менеджер ТОВ «Іннова -Тек».

Протягом 4 днів учасники навчальних тренінгів мали можливість працювати за напрямами: професійна діяльність учителя: здійснення формувального оцінювання учнів; упровадження діяльнісних та ігрових методів навчання з The LEGO Fundation; організація інклюзивного навчання; використання цифрових технологій та технологій дистанційного навчання.

Управління освіти, релігій та у справах національностей висловлює щиру подяку адміністрації Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 (директор Рішко В.С.) за створені комфорті умови для проведення навчальних тренінгів.