Семінар вчителів фізики на тему ««Навчальні проекти – ефективний засіб формування предметної й ключових компетентностей учнів у процесі навчання. Творчий звіт вчителів, які атестуються в формі ділової гри «Я роблю це так»

14 березня на базі Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов районний семінар вчителів фізики на тему ««Навчальні проекти – ефективний засіб формування предметної й ключових компетентностей учнів у процесі навчання. Творчий звіт вчителів, які атестуються в формі ділової гри «Я роблю це так»

Розпочавши семінар, голова РМО вчителів фізики Пасулька В. І. відзначив, що навчальні проекти, які виконують учні під керівництвом учителя дозволяють мотивувати учнів щодо вивчення фізики, закріплювати нові теоретичні знання, глибоко пізнавати закони природи та визначати корисну і правдиву інформацію у нашому інформатизованому суспільстві, а за відсутності обладнання – ще й самостійно виготовляти окремі прилади та діючі макети. Важливо, щоб учні ставили перед собою питання чому? і отримували на нього відповідь у своїх результатах досліджень.

Своїми прикладами з виконання навчальних проектів поділились вчителі Налягака С. М. (Рокосівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Вакарова Т. В. (Кривський НВК І-ІІІ ст.). Чудовий майстер-клас по використанню різних інтерактивних вправ та методичних прийомів на уроках фізики продемонструвала вчителька Драгівської ЗОШ Нодянош Т. В. Також ці вчителі поділились досвідом, напрацюваннями своєї роботи з присутніми педагогами.

РМО вчителів фізики висловлює подяку дирекції та колективу Драгівської ЗОШ І-ІІІ ст. за добру організацію семінару та комфортне перебування учасників в стінах школи.

Методист РМК Шеверя М.Й.