Онлайн-зустріч учителів біології

Дата: 09.02.2022 10:50

У рамках реалізації плану заходів, спрямованих на підвищення професійної майстерності вчителів-предметників із підготовки учнів до успішного складання учнями ДПА у формі ЗНО, 08 лютого 2022 року відбулася перша онлайн-зустріч учителів біології. Модератором заходу виступила  консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Віра Браїла. Тема онлайн-спілкування стосувалася ключових аспектів програми ЗНО з біології у порівнянні з навчальними програмами. Під час вебінару учасники активно обговорювали, аналізували та  порівнювали програмовий матеріал. Досвідом з питань якісної підготовки учнів до складання ЗНО з біології поділилися Наталія Грига, учитель Хустської СШ І-ІІІ ступенів №3, Мар’яна Ком’яті, учитель Хустської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Ельвіра Наумцева, учитель багатопрофільного ліцею №1 ім. І.Магули. Сподіваємося, що заплановані заходи та зустрічі сприятимуть підвищенню педагогічної майстерності вчителів біології.