"Свято Інтелекту, Гордості й Таланту"

15 травня 2018 року у Великій залі районної ради районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА (завідувач О.Пригара) було проведено районне свято обдарованої учнівської молоді Хустщини „Ми – надія твоя, Україно!”. У  цей день ми відзначили найкращих учнів та вчителів, які гідно представили наш район на різного рівня предметних олімпіадах, творчих конкурсах та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

55 талановитих і працьовитих учнів району завдяки наполегливості і цілеспрямованості змогли здолати всі труднощі й вибороли призові місця у ІІІ, ІV етапах Всеукраїнських і навіть Міжнародних учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та  інших творчих конкурсах.

Теплі слова на адресу талановитих дітей та їх наставників лунали від гостей свята: Віктора Михайловича Сабадоша, першого заступника голови Хустської РДА, Юрія Олексійовича Іванча,  голови Хустської  районної ради,  та Павла Павловича Русина, начальника відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА. Учнів нагороджено грамотами та призами.

За клопітку роботу, педагогічний талант, високий професіоналізм, творчість, результативність у роботі з обдарованою учнівською молоддю та особистий внесок у піднесення іміджу Хустського району висловлено щиру вдячність усім педагогам, які підготували переможців олімпіад та конкурсів.

Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА було  нагороджено також педагогічні колективи Сокирницької, Рокосівської та Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст., які  показали результативну роботу з обдарованими дітьми.

Хороший настрій та неймовірне задоволення допомогли отримати усім присутнім талановиті учасники міні-концерту за участю переможців районного конкурсу вокального мистецтва „Повір у себе”.

Наша крилата юнь! Бажаємо кожному з вас знайти себе в житті, щоб обраний вами шлях був радісним і світлим. Ми віримо, що у вашому житті все складеться добре, і ви ніколи не матимете  сумніву у вічній істині: знання – це сила.

А.Стахів, РМК