Онлайн-зустріч з учителями географії шкіл Хустської МТГ

Дата: 17.02.2022 11:54

В умовах стрімкого суспільного поступу освітня галузь  має розвиватися випереджальними темпами. Особливої актуальності набуває питання мотивації до навчання географії учнів, які обрали цей предмет для складання ДПА  у форматі зовнішнього незалежного оцінювання.
15 та 16 лютого консультантом Центру Іриною Плешинець спільно з учителем географії Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 Мар’яною Миколаївною Перчі проведено онлайн-зустріч з учителями географії шкіл Хустської МТГ., під час якої було проаналізовано програму ЗНО.  Мар’яна Миколаївна поділилася досвідом роботи з учнями, зупинившись на таких важливих питаннях:
- організація та контроль самопідготовки учнів до ЗНО з географії (Інтернет-ресурси на допомогу учням);
- урок –лекція: знання – розуміння - застосуваня;
- використання BYOD-технології на уроках географії;
- формування ключових компетентностей учнів за допомогою сучасних ґаджетів;
- створення чек-листів та їх практичне використання на уроках.
У ході наступних тренінгів планується активний обмін  досвідом, тому учасники вебінару отримали домашнє завдання...