Свято нагородження призерів всеукраїнських олімпіад, міжнародних конкурсів та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Дата: 20.05.2019 12:38

«Усі свої здобутки й перемоги, наш рідний Хусте, присвячуєм тобі». Саме ці слова стали лейтмотивом свята, яке 15 травня відбулося в актовій залі Хустської спеціалізованої школи I-III ст. №3.

Саме тут, у дружному колі інтелектуальної еліти міста, відбулося нагородження кращих учнів, які гідно представили місто над Тисою на обласних та Всеукраїнському етапах олімпіад та конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН України.

Церемонія нагородження дійсно стала справжнім святом, адже переплелася з виступами талановитих дошкільнят та учнів місцевих шкіл.

Переможців та призерів олімпіад, їхніх наставників і батьків щиро привітали й подякували за інтелектуальну працю, що прославляє Хуст, заступник міського голови-керуючий справами виконавчого комітету Хустської міської ради Василь Сабадош, начальник управління освіти, релігій та у справах національностей Хустської міської ради Василь Мочарник, голова міської профспілки працівників освіти Володимир Квик, завідувачка міського методичного кабінету Світлана Луканець.
Загалом цього навчального року у міських олімпіадах взяло участь 606 школярів різного віку, 279 стали переможцями і призерами.

У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з 19 базових дисциплін взяли участь 69 учнів, з них 43 учнів стали призерами.

Високих результатів серед загальноосвітніх навчальних закладів досягли: гімназія-інтернат – 18 призерів, спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім.А.Волошина – 7 призерів, спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3 – 7 призерів, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 – 3 призерів, загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№4 – 3 призерів, спеціалізована школа І-ІІІ ст.№6 – 3 призерів, загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 – 1 призер, загальноосвітня школа І-ІІ ст. – 1 призер.

У IV (заключному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 5 базових дисциплін взяли участь 8 учнів ЗЗСО м. Хуст, 6 стали призерами: 3 учениці Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1 ім. А.Волошина; 2 учениці гімназії-інтернату м.Хуст, одна учениця Хустської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4.

Як зауважив головний освітянин міста над Тисою Василь Мочарник, молодь держави – це її намисто, а ось такі обдаровані особистості – перлинки цієї прикраси. Так, дипломом ІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури нагородили Шимон Євгенію, ученицю 8 класу гімназії-інтернату м.Хуст (вч.Л.П.Юрик). Дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської олімпіади з географії нагороджена Воробканич Іванна, учениця 9 класу гімназії-інтернату м.Хуст (вч.М.М.Перчі). Дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови нагороджено Баняс Наталію, ученицю 10 класу Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім.А.Волошина (вч.М.А.Майор). Дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови нагороджена Малента Валерія, учениця 10 класу Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім.А.Волошина (вч.М.А.Майор). Дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови нагороджена Пашко Ніколь, учениця 8 класу Хустської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. А.Волошина (вч.М.А.Алексович). Дипломом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури нагороджена Бучок Катерина, учениця 10 класу Хустської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (вч.Т.В. Гангур).

Загалом цього дня увагою не оминули жодного переможця та призера обласного етапу олімпіад, переможців конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. Діти були нагороджені дипломами, цінними подарунками, а також сертифікатами на відпочинок у туристично-оздоровчому комплексі «Едельвейс».

Слова шани й вдячності звучали на адресу вчителів, наставників талановитої молоді, адже вони – співавтори успіху своїх вихованців. Завдяки їхній натхненній праці школярі досягли тих вершин, які стали першими визначними сходинками до поставленої мети. Тож щиро вітаємо юні обдарування й бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, примножуючи славу рідного міста.

Богдана КЛЕКНЕР, фото автора