Організація освітнього процесу під час воєнного стану

Дата: 08.04.2022 14:57

06 квітня 2022 року КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хустської міської ради» запросив заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів закладів освіти Хустської ТГ приєднатись до вебінару «Організація освітнього процесу під час воєнного стану».  Координаторами заходу були: Людмила Булак, консультант Центру, Юлія Шеверя, психолог ЦПРПП, та Світлана Косик, головний спеціаліст управління освіти Хустської міської ради.
Під час онлайн-заходу педагоги мали можливість почути фахову думку та висловити власне бачення того, як краще здійснювати виховний процес під час війни. Людмила Булак ознайомила присутніх із сучасними освітніми конкурсами та іграми, які допоможуть розвинути в учнів інтелектуальні здібності. Світлана Косик звернула увагу на гурткову роботу та патріотичне виховання, яке відіграє важливу роль у становленні молодого покоління. Юлія Шеверя порадила, як подбати про себе під час війни та про педагогічний супровід учнів в умовах воєнного стану.
Сподіваємось, що наступна зустріч проходитиме в офлайн режимі.
Мирного всім неба! Слава Україні! Героям Слава!