Управління освіти, релігій та у справах національностей
Виконавчого комітету Хустської міської ради

Бінарний семінар учителів-словесників «Використання мистецького аспекту на уроках української словесності та зарубіжної літератури»

Бінарний семінар учителів-словесників «Використання мистецького аспекту на уроках української словесності та зарубіжної літератури»

Сьогодні Хустська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 перетворилася на своєрідний театральний майданчик у межах міського бінарного семінару вчителів української словесності та зарубіжної літератури. Ольга Білак, учителька української мови та літератури, ніби справжній драматург, разом із дев’ятикласниками провела урок на тему «Іван Котляревський. Соціально-побутова драма «Наталка Полтавка» - перший твір нової української драматургії. Сценічна доля п‘єси». Дійство атмосферне вже тому, що події (так, як у справжній п‘єсі) розгортаються в краєзнавчому музеї.
Наступний етап - сценАРТ «Незгасна зірка Миколи Гоголя», підготовлений учительками Надією Пилип та Терезія Бобик . Перед глядачами оживала без перебільшень казкова біографія неординарного письменника. У канву розповідей дуже вдало вплетено фрагменти фільмів за мотивами повістей митця та інсценізації уривків його творів.
Останнім акордом заходу стало панорамне заняття «Компаративістика на уроках зарубіжної літератури», яке провела вчителька зарубіжної літератури Олеся Дівинець.
За кожним показовим заходом - титанічна праця педагогічного колективу. Приємно, що в школі представники дирекції, наче невидимі янголи, підтримують колег, уболіваючи за «іменинників» свята. А це в роботі найважливіше. Дякуємо за згуртованість і за зустріч!
                                                       Олеся Калинич (Ківеждій), керівник ММО учителів української мови та літератури
 

 « повернутися до списку новин