Лайфхаки, або як навчити учнів правильно читати тести ЗНО

Дата: 11.02.2022 15:32

10 лютого 2022 року відбулася друга онлайн-зустріч учителів біології з теми «Лайфхаки, або як навчити учнів правильно читати тести ЗНО».
Типологія тесових завдань, ключові аспекти аналізу тестів, розвиток умінь працювати з ілюстративним матеріалом  - важливі складові підготовки до ЗНО, які презентувала Віра Браїла, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівниікв.
Любов Пригара, учитель біології Нижньоселищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, поділилась з колегами ідеями візуалізації навчального матеріалу в умовах дистанційного навчання.
Досвідом роботи з учнями щодо розвитку практичних навичок розв’язування  різних типів генетичних задач (один з найскладніших розділів програми ЗНО) поділилась Ельвіра Наумцева, учитель біології багатопрофільного ліцею №1 ім.І.Магули.
 До обговорення лайфхаків щодо ефективної підготовки учнів до ЗНО активно долучилисч педагоги Сокирницького ЗЗСО І-ІІІ ступнів, Хустської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Хустської СШ І-ІІІ ступенів №3, Ізянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.