Актуальні проблеми ролі вчителя та вмотивованості учнів

Дата: 11.02.2022 15:36

З метою підвищення професійного рівня вчителів-словесників та на виконання наказу КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хустської міської ради" від 03.02.2022 N2-од протягом лютого буде проведено серію тренінгових вебінарів та зустрічей.
Сьогодні, 10 лютого,  обговорили з учителями української мови та літератури ЗЗСО м.Хуста, сіл Рокосова, Криви, Липчі, Ізи, Олександрівки, Кошелева  актуальні проблеми ролі вчителя та вмотивованості учнів.
У ході вебінару детально розглянули такі питання:
* особливості підготовки учнів-випускників до успішного складання ДПА з української мови у форматі ЗНО,
 * програми  з мови для базової й старшої школи та їх відповідність програмі ЗНО,
* важливість наступності у викладанні, бо тільки якісні базові знання є запорукою успіху у старшій школі!!!
У ході наступних запланованих тренінгів планується активний обмін досвідом, тому учасники вебінару отримали домашню роботу: виступити у ролі авторів тестового зошита й запропонувати власні завдання.
Сподівамося, що рухаємося у правильному напрямку й спільними зусиллями покращимо рівень мовної компетентності учасників освітнього процесу. Далі буде....