Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Дата: 21.01.2022 16:16

У переддень Соборності України, 21 січня, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти щиро вітав учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, у якому взяли участь 88 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області.
Після ознайомлення із ходом проведення олімпіади, учні приступили до виконання завдань з історії України та всеукраїнської історії від найдавніших часів до сьогодення.
Тож бажаємо творчій молоді успіхів у нелегких олімпіадних випробуваннях.