"Талановитим – вхід без черги!"

На запрошення ректора Київського національного університету культури і мистецтва з 22 по 24 лютого 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Хустської районної державної адміністрації організовано та проведено поїздку до столичного вузу з метою розширення кругозору і формування інтересу учнівської молоді до майбутньої професії, підготовку випускників до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві.

У поїздці взяли участь 24 учнів-випускників з 11 закладів загальної середньої освіти району у супроводі вчителів Рокосівської ЗОШ І - ІІІ ступенів Поган Марії Петрівни та Кривського навчально-виховного комплексу „загальноосвітній навчальний заклад І - ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад” Горват Маріанни Володимирівни. Гаслом поїздки є проведення профорієнтаційної роботи та пошук справжніх талантів серед учнівської молоді під гаслом „Талановитим – вхід без черги!”.

Київський національний університет культури і мистецтв є лідером серед вищих навчальних закладів України, вважається університетом майбутнього з новими інформаційними, комп’ютерними і мультимедійними технологіями та престижною бізнес-освітою. Крім того, вищий навчальний заклад гарантує високу фахову підготовку, сучасний сервіс, незабутні студентські роки та здобуття освітнього ступеня „Магістр” за 20 спеціальностями:

- міжнародні відносини;

- журналістика;

- зв’язки з громадськістю та реклама;

- соціологія;

- кіно-, телемистецтво;

- фотомистецтво;

- готельно-ресторанна справа;

- міжнародний туризм;

- хореографія;

- менеджмент соціокультурної діяльності;

- театральне мистецтво;

- культурологія;

- музеєзнавство, пам’яткознавство;

- інформаційна, бібліотечна та архівна справа;

- музичне мистецтво;

- дизайн;

- економіка;

- інформаційні управляючі системи та технології;

- державне управління та місцеве самоврядування;

- право.

В рамках програми учнів ознайомили з творчими лабораторіями, студіями та організовано навчально-пізнавальну екскурсію по місту Києву.

Підсумком та незабутньою для всіх учасників була зустріч з почесним Президентом Київського національного університету культури і мистецтва Поплавським Михайлом Михайловичем, який зазначив що: „Сучасне життя стрімко рухається вперед, і щоб відповідати часу потрібно йти з ним у ногу, а інколи випереджати його”. Працюючи з молодим поколінням Михайло Поплавський зрозумів, що повинен відчувати їх настрої і бути з ними на одній хвилі, а освіта в Україні повинна бути доступною, ефективною, модною і престижною.

За неповторні враження та емоції, змістовне дозвілля й відпочинок батьки разом з учнями щиро дякують організаторам цієї поїздки начальнику відділу освіти, молоді та спорту Хустської райдержадміністрації            Русину П.П., головному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА Антал Л.Д.

І як наголосив ректор Михайло Михайлович Поплавський:

„Хочете бути щасливими? Будьте!

Хочете стати популярними?Станьте!

Зрозумійте, чого ви хочете та наполегливо йдіть до мети!

Якщо у вас є воля до перемоги,

Внутрішній стержень і мрія – вперед!

Ми формуємо у студентів філософію лідерів – філософію переможців!

Труднощі слабкого ламають, а сильного готують.

Будьте сильними, живіть на позитиві!

Атакуйте життя!”

Випускники