Дата: 17.12.2021 16:39

Щиро радіємо успіхам наших учнів!!!
Вітаємо призерів ІІІ ( обласного) етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (наказ департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА від 07.12.2021 N%650)
****Попович Софію, ученицю 5 класу Липчанського ЗЗСО І- ІІІ ступенів, яка виборола І місце ( учитель Липчей Марія Дмитрівна )!!!!
**** Буковецьку Богдану, ученицю 11 класу Хустської ЗОШ І- ІІІ ст. N%2, яка виборола ІІІ місце ( учитель Симоненко Андріана Романівна Андріана Зейкан-Симоненко )!!!
Щиро бажаємо творчої наснаги та успіхів на ІV етапі!!!