Новини

Інтелектуальна гра ,,Що? Де? Коли?” за участі працівників закладів освіти Хустської ТГ

Сьогодні в актовій залі КЗПО " ЦДЮТ "Сузір'я"' відбувалася інтелектуальна гра ,,Що? Де? Коли?” за участі працівників закладів освіти Хустської ТГ. Положення про гру, правила та можливість зареєструватися заклади освіти отримали кілька тижнів тому. Тож у залі зібралися кращі з кращих:

19:07 08.12.2023

6 грудня - День Збройних сил України!

До Дня Збройних сил України у закладах освіти Хустської ТГ відбулися заходи, присвячені патріотичному вихованню підростаючого покоління.

16:36 06.12.2023

Круглий стіл «Співпраця фахівців психологічної служби закладів Хустської ТГ з представниками відомчих органів»

У рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» на базі КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хустської міської ради" відбувся круглий стіл «Співпраця фахівців психологічної служби закладів Хустської ТГ з представниками відомчих органів».  У заході взяли участь практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти та запрошені гості:

16:45 05.12.2023

Участь у проєкті "Подаруй військовому маленьке свято!" | Хустська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

Напередодні Дня Збройних Сил України та Дня святого Миколая учні 6-В класу Хустської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 разом з усім учнівським колективом закладу освіти долучилися до проєкту "Подаруй військовому маленьке свято!"

09:47 05.12.2023