Управління освіти, релігій та у справах національностей
Виконавчого комітету Хустської міської ради

Новини

Бінарний семінар учителів-словесників «Використання мистецького аспекту на уроках української словесності та зарубіжної літератури»

Дата створення: 15:22 11.12.2019

Бінарний семінар учителів-словесників «Використання мистецького аспекту на уроках української словесності та зарубіжної літератури»

Сучасній школі – сучасну бібліотеку!

Дата створення: 15:03 04.12.2019

Сучасній школі – сучасну бібліотеку!   Концепція Нової української школи визначає нові ролі бібліотеки як складової сучасного освітнього простору. Це у свою чергу вимагає розвитку професійних компетентностей шкільних бібліотекарів та оновлення підходів до діяльності шкільної бібліотеки.   Саме тому 19 листопада 2019 року на базі Хустської ЗОШ І – ІІІ ст. №5 відбулося розширене засідання методичного об’єднання бібліотекарів ЗЗСО на тему «Сучасна бібліотека Нової української школи : реалії та перспективи».  Свою роботу розпочали з актуальних питань реформи освіти. Марія Іванівна Матей, методист відділу освіти, наголосила, що шкільна бібліотека є невід’ємною частиною Нової української школи і її завдання - задовольняти і розвивати інформаційні потреби і запити учнів, сприяти цікавому проведенню дозвілля, допомагати вчителеві серед безлічі документів обирати якісні нові видання для роботи на концептуальних засадах НУШ. За «круглим столом» учасниками заходу було обговорено важливість перетворення шкільної бібліотеки  з центру бібліотечних ресурсів і доступу до інформації у центр дослідження, відкриття, творчості та інноваційної педагогіки. Одне із найбільш хвилюючих питань, яке піднімалося шкільними бібліотекарями, - ресурсне забезпечення шкільних бібліотек у відповідності до потреб учнів, вчителів та батьків.  Окремо висвітлено питання участі бібліотекарів у  Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». У форматі слайд-презентацій  кожен бібліотекар презентував свою роботу, проведену у рамках цієї масштабної акції. Керівник методичного об’єднання, Валентина Михайлівна Паулюк, відмітила, що в цілому у всіх закладах загальної середньої освіти міста були проведені змістовні тематичні бібліотечні та виховні заходи, під час яких бібліотекарі продемонстрували професійні вміння та навички інноваційної роботи з дітьми. Об’єднані спільною ідеєю змін, бібліотекарі утвердилися у думці, що  шкільна бібліотека має і може стати привабливою для різновікового читача лише за підтримки і партнерства школи та влади. Головний меседж зустрічі: «Ми – готові до змін!»

"Вчитель року-2020" перший (зональний) тур

Дата створення: 15:47 13.11.2019

Урочисте нагородження переможців та учасників конкурсу "Вчитель року-2020" відбулося в актовій залі Гімназії-інтернату м. Хуста. Учні підготували для педагогів чудове свято з віршованими вітаннями, піснями та танцями. Переможці Конкурсу: номінація "Початкова освіта" - Букачевська Тетяна Миколаївна, учитель Хустської СШ І-ІІІ ст. №3, "Історія" - Алексик Олена Юріївна, учитель Хустської СШ І-ІІІ ст. №1, "Зарубіжна література" - Молнар-Сугай Марина Дмитрівна, вчитель Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, "Образотворче мистецтво" - Фінюк Марія Сергіївна, учитель Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

"Вчитель року-2020" перший (зональний) тур

Дата створення: 15:44 13.11.2019

На базі Хустської СШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.Волошина 11 листопада 2019 року пятеро учасників провели конкурсні уроки у номінації "Початкова освіта". Учителі історї, зарубіжної літератури та образотворчого мистецтва - учасники конкурсу мали можливість продемонструвати свою педагогічну майстерність у 5-8 класах Гімназії-інтернату м. Хуста. По завершенні уроків конкурсанти провели ще один методичний практикум - самоаналіз уроку. За наслідками двох етапів конкурсу журі визначило переможців у кожній із номінацій.

"Вчитель року-2020" перший (зональний) тур

Дата створення: 15:41 13.11.2019

8 листопада 2019 року на базі Хустської СШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.Волошина проведено І-етап зонального туру Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2020". Контрольні роботи у режимі онлайн, методичні експромти, методичні практикуми виконали учасники Конкурсу у номінаціях: "Початкова освіта", "Історія", "Зарубіжна література", "Образотворче мистецтво". Методом жеребкування було визначено класи та теми уроків, які мають провести конкурсанти на другому етапі.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Дата створення: 10:15 11.11.2019

З 1 по 31 жовтня в усіх ЗЗСО міста Хуста проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Задля сприяння реалізації основних пріоритетів НУШ цьогоріч він стартував під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».   Бібліотекарі міста провели змістовну роботу щодо облаштуванням комфортного бібліотечного середовища та організації заходів, залучаючи педагогів, школярів, власні та медійні ресурси.     Програма Місячника у кожній бібліотеці була насиченою, яскравою та різноманітною. У калейдоскопі заходів випускалася рекламно-іміджева продукція у вигляді буклетів та плакатів,  готувалися презентації книг, облаштовувались локації творчості та відпочинку,  імпровізовані паркани пропозицій та побажань, фотозона («Осінь… час читати», ЗОШ І – ІІІ ст.№5),  створювались леп-буки («Мої улюблені книги», ЗОШ І – ІІІ ст. №4), інсталяції («Книжковий камін», СШ І-ІІІ ст. №3), проводились дні бібліотворчості «Читаємо, малюємо, граємо», смайл-опитування, флешмоб («Школа з книгою» СШ І – ІІІ ст. №3), благодійні акції «Бібліотека – читачу, читач - бібліотеці» (ЗОШ І – ІІ ст.), промо-акція «З книгою зростаємо» (ЗОШ І – ІІІ ст. №5), читацький марафон «Читаємо без зупинки», дублер-шоу «Бібліотекар на годину»(ЗОШ І – ІІІ ст. №6), конкурси малюнків «Бібліотека очима дітей», фотокрос «Я і моя улюблена книга» (ЗОШ І – ІІІ ст. №4), бук-фест (ЗОШ І-ІІІ ст. №2), бібліоперфоменс «Цей дивний світ бібліотека» (НВК), екскурсії до Хустської РДБ «Бібліотека – територія успіху» тощо.  Всі заходи Місячника були  спрямовані на задоволення й розвиток інформаційних потреб і запитів користувачів, розширення кола їх пізнавальних інтересів, забезпечення дозвілля читачів, залучення нових користувачів до бібліотеки, рекламування бібліотеки, створення її іміджу.   Зацікавленість та активна участь школярів у всіх бібліотечних ініціативах ще раз підтверджує, що шкільні бібліотеки як обов'язковий структурний підрозділ НУШ є важливим складником сучасного освітнього середовища.   

Свято нагородження призерів всеукраїнських олімпіад

Дата створення: 12:38 20.05.2019

«Усі свої здобутки й перемоги, наш рідний Хусте, присвячуєм тобі». Саме ці слова стали лейтмотивом свята, яке 15 травня відбулося в актовій залі Хустської спеціалізованої школи I-III ст. №3.

У ногу з часом і на крок попереду…

Дата створення: 12:28 22.04.2019

Стало доброю традицією проводити семінари-практикуми, тренінги, майстер-класи вчителів початкових класів, які є своєрідним підсумком, зробленого вчителями впродовж навчального періоду.

Олімпіадні здобутки учнів ЗЗСО м.Хуста

Дата створення: 12:26 18.04.2019

З метою виявлення і розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до науково-дослідницької діяльності, сприяння професійній орієнтації школярів в Україні проводяться різноманітні інтелектуальні змагання. Вагоме місце серед них займають і всеукраїнські учнівські олімпіади з базових предметів, до яких щорічно залучається близько 3 млн. школярів.