Профорієнтаційна зустріч для випускників Хустської громади

4 квітня 2024 року в актовій залі Хустської СШ І-ІІІ ст. №6 відбулась профорієнтаційна зустріч для 11-класників закладів загальної середньої освіти Хустської міської територіальної громади. До нас завітали представники Мукачівського державного університету, щоб допомогти учням зорієнтуватися у світі професій та зробити правильний вибір щодо свого професійного майбутнього. Майбутні випускники дізналися про умови навчання, графік прийому документів, вимоги до абітурієнтів та мали можливість поринути в атмосферу університетського життя завдяки цікавій інформаційно-концертній програмі.

19:56 04.04.2024

Вихованці КЗПО "Центр дитячої та юнацької творчості „Сузір'яˮ" Хустської міської ради на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування

28-31 березня в Ужгороді відбулися змагання "Uzhgorod open - 2024", де юні орієнтувальники з "Сузір'я" гідно представили Хустську міську раду. Більше 750 учасників з 23 регіонів України, а також з Румунії та Норвегії змагалися на різних дистанціях.

10:16 04.04.2024

Участь у Національному форумі Міністерства освіти і науки України на тему «Реформування старшої профільної середньої освіти (академічні ліцеї)»

Олеся Калинич, начальник управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради, разом з представниками адміністрації, педагогічного та учнівського колективів Хустського багатопрофільного ліцею №1 ім.І. Магули бере участь у Національному форумі Міністерства освіти і науки України на тему «Реформування старшої профільної середньої освіти (академічні ліцеї)».

15:29 03.04.2024

Іван Шнейдер, учень Хустського багатопрофільного ліцею №1 ім. І. Магули, призер Всеукраїнської олімпіади з інформатики

З 29 березня по 2 квітня 2024 року в місті Чернівці проходив заключний етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Цьогоріч у змаганні взяли участь 126 найталановитіших учнів з усіх куточків України.

10:24 03.04.2024

Відбулося перше засідання атестаційної комісії II рівня управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради

2 квітня 2024 року відбулося перше засідання атестаційної комісії II рівня управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради. Атестувалось 26 педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти, де відсутні атестаційні комісії I рівня. За результатами атестації:

15:19 02.04.2024

Міжнародний день птахів | Нанківський ЗДО

1 квітня весь світ відзначає Міжнародний день птахів. Цього дня вихованці Нанківського ЗДО з радістю зустрічали весну, адже саме птахи є її справжніми вісниками.

15:43 01.04.2024

Вітаємо переможницю ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

З радістю вітаємо переможницю ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка! Диплом І ступеня здобула:

13:28 29.03.2024

Відбувся ІІ (заключний) етап конкурсу на кращого лідера органу учнівського самоврядування закладів освіти Хустської міської ТГ «Лідер року – 2024»

26 березня 2024 року в актовій залі КЗПО "Центр дитячої та юнацької творчості "Сузір'я"" відбувся ІІ (заключний) етап конкурсу на кращого лідера органу учнівського самоврядування закладів освіти Хустської міської ТГ «Лідер року – 2024». 10 найактивніших лідерів учнівського самоврядування змагалися за звання найкращого.

14:18 27.03.2024

Навчання-вишкіл для ройових та виховників роїв у рамках підготовки до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

25 березня 2024 року в актовій залі КЗПО "ЦДЮТ "Сузір'я" відбулося навчання-вишкіл для ройових та виховників роїв (середня вікова група) в рамках підготовки до проведення початкових (шкільних) та І (територіального) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

15:53 26.03.2024