Новини

Навчання-вишкіл для ройових та виховників роїв у рамках підготовки до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

25 березня 2024 року в актовій залі КЗПО "ЦДЮТ "Сузір'я" відбулося навчання-вишкіл для ройових та виховників роїв (середня вікова група) в рамках підготовки до проведення початкових (шкільних) та І (територіального) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

15:53 26.03.2024

Арт- терапевтичний проєкт "Artful Relaxation Sessions" | Хустська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6

На уроках технологій учні 5-6 класів НУШ під керівництвом учителя Наталії Дувалки продовжили роботу над арт-терапевтичним проєктом "Artful Relaxation Sessions" ("Мистецькі сеанси релаксації"). Цього разу вони втілили в життя тему "Еко-арт ПереТворенням в смаколики для пташки".

15:02 26.03.2024

Акція "Великодній кошик" | Хустська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. А. Волошина

Напередодні Великодня в Хустській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 ім. А. Волошина відбулася акція "Великодній кошик". Учні та вчителі організували збір смаколиків для наших захисників. Акція "Великодній кошик" організована благодійними фондами "Долоні милосердя" та "Під надійним крилом". Зібрані смаколики відправлять на всі напрямки, де тримають стрій українські Герої.

15:10 25.03.2024

Пробне тестування у форматі НМТ | Хустський ліцей №3

Сьогодні в Хустському ліцеї №3 відбулося пробне тестування у форматі Національного Мультипредметного Тесту (НМТ). Учителі доклали чимало зусиль, щоб підготувати тестування, яке максимально відповідало б критеріям НМТ.

16:39 22.03.2024

22 березня - Всесвітній день води

Щороку, 22 березня, ми відзначаємо Всесвітній день води - день, що нагадує про неоціненну важливість водних ресурсів для життя на Землі. Цей день, запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році, об'єднує людей у ​​прагненні до збереження та раціонального використання водних скарбів планети.

15:24 22.03.2024

Відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти та заступниками

Сьогодні в актовій залі КЗПО" ЦДЮТ" Сузір'я"' проведено нараду із керівниками закладів загальної середньої освіти та заступниками із навчально-виховної та з виховної роботи Хустської МТГ.

18:35 20.03.2024