Новини

Відбулося засідання професійної спільноти вихователів за темою «Інтеграція різних видів  діяльності  в роботі вихователя ЗДО»

27  лютого  2024 року на базі КЗПО "ЦДЮТ "Сузірʼя" відбулось засідання №2 професійної спільноти вихователів груп раннього та молодшого дошкільного віку (керівник професійної спільноти вихователь-методист Хустського ДНЗ (ясел- садка) №3 «Дзвіночок» Романа Підгорна) за темою «Інтеграція різних видів  діяльності  в роботі вихователя ЗДО».

09:25 28.02.2024

Активна підготовка до І етапу гри Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ,,Сокіл” (,,Джура”). Відбулася нарада із відповідальними за організацію гри

У четвер, 22.02.2024 року, у приміщенні актової зали КЗПО ,,Центр дитячої та юнацької творчості ,,СУЗІР’Я” Хустської міської ради, з метою якісної підготовки до І (територіального) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ,,Сокіл” (,,Джура”) відбулася нарада із відповідальними за організацію Гри у закладах загальної середньої освіти Хустської міської ТГ.

13:45 26.02.2024

24 лютого 2024 року – 730 днів Незламності

24 лютого 2024 року – друга річниця початку повномасштабної війни. День, який залишиться назавжди не тільки в історії, але і в пам’яті кожного українця.

15:04 24.02.2024

Заклади освіти Хустської ТГ беруть активну участь в проєкті "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги"

Заклади освіти Хустської ТГ активно долучилися до масштабного спортивного проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги", який об'єднує юних спортсменів з усієї країни під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

14:57 22.02.2024

До Міжнародного Дня рідної мови

21 лютого – дата, що нагадує про велич мови, її глибину та силу. Це Міжнародний день рідної мови, свято, що з'явилося на світ у 1999 році завдяки ЮНЕСКО. Його мета – зберегти багатство мов світу, адже мова – це не просто засіб спілкування, а й душа народу, його культура та історія.

15:22 21.02.2024

Десята річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, в Україні уже вдесяте відзначають День пам’яті Героїв Небесної сотні. Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піка. Із 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого від поранень померло ще понад 20 протестувальників. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної сотні.

16:09 20.02.2024

19 лютого – День Державного герба України

Український тризуб – не просто символ, а візитна картка нашої країни. Разом з Прапором, Гімном та Конституцією він є одним із чотирьох офіційних символів, що уособлюють суверенність та самобутність України.

16:50 19.02.2024

Вітаємо колектив Хустської ЗОШ I-III ст. №2  з отриманням відзнаки проєкту "Школа JuniorS"!  Бронзова табличка "Школа JuniorS" – це не просто символ, це свідчення невтомної праці над тим, аби зробити уроки фізичної культури цікавими, корисними та сучасними.

15:05 19.02.2024

Відбулося засідання професійної спільноти музичних керівників Хустської міської ТГ

У сучасному світі, насиченому інформацією та новими технологіями, надзвичайно важливо, щоб дитина не втратила здатності пізнавати світ розумом і серцем, висловлюючи своє ставлення до добра і зла, могла пізнати радість, пов'язану з подоланням труднощів спілкування, подолати невпевненість у собі.

16:00 16.02.2024

16 лютого - День єднання

День єднання - це нове свято в українському календарі, яке відзначається лише з 2022 року.

15:08 16.02.2024