«Наш пошук і творчість-тобі, Україно!»

Дата: 05.04.2023 09:23

З метою розвитку та підтримки здібних, обдарованих і талановитих дітей, стимулювання їхнього інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, задоволення їх потреб у творчій самореалізації та професійній діяльності; виховання у дітей патріотизму, любові до України на базі КЗПО «ЦДЮТ «Сузір’я» проведено виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість-тобі, Україно!» серед вихованців закладу.

На конкурс представлено 19 виставкових експонатів у двох вікових категоріях: молодша – 6-10 років та старша – 11-18 років за такими розділами: «Прилади та обладнання», «Ігри та іграшки з елементами електротехніки», «Архітектура та будівництво»,«Спортивно-технічне моделювання» та «Техніка майбутнього».

Журі відзначило високий рівень виконаних робіт, їх відповідність технічним, естетичним та експозиційним умовам.

Кращі експонати представлятимуть творчість вихованців гуртків у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Бажаємо успіхів!

Джерело: КЗПО Центр дитячої та юнацької творчості "Сузір'я" Хустської міської ради.