Дошкільна освіта

Про окремі питання діяльності закладів дошкільної освіти у 2022/2023 навчальному році

Про затвердження професійного стандарту "Керівник (директор) закладу дошкільної освіти"

Про затвердження професійного стандарту "Вихователь закладу дошкільної освіти"

Інструментарій оцінювання готовності дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи – «Чарівні перетворення».

14:32 02.06.2023

«Наш пошук і творчість-тобі, Україно!»

З метою розвитку та підтримки здібних, обдарованих і талановитих дітей, стимулювання їхнього інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, задоволення їх потреб у творчій самореалізації та професійній діяльності; виховання у дітей патріотизму, любові до України на базі КЗПО «ЦДЮТ «Сузір’я» проведено виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість-тобі, Україно!» серед вихованців закладу.

09:23 05.04.2023