Управління освіти, релігій та у справах національностей
Виконавчого комітету Хустської міської ради

День працівників позашкільної освіти!

Шановні педагоги позашкільної освіти!

Прийміть щирі та сердечні вітання зі святом – Днем працівників позашкільної освіти! Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, яка має свій особливий талант, яка заохочує дітей до навчання та творчості, здійснює виховання засобами високої культури, науки, мистецтва та спорту.

Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає та формує українську юнь. Ваша педагогічна майстерність та відданість своїй справі перетворюють кожен день вихованців у день позитиву та пізнання нового. Саме до вас поспішають дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно.

Дорогі позашкільники, бажаємо вам міцного здоров’я, злагоди й любові, терпіння і мудрості, щоб ніколи не згасало світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Нехай життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізовувати задумане допоможуть вирішити найскладніші завдання, а всі ваші педагогічні ініціативи неодмінно увінчаються успіхом. Нехай кожен день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім’я щасливого майбутнього дітей!

 

 

Начальник управління освіти, релігій та у

 справах національностей виконавчого комітету

 Хустської міської ради

Олеся КАЛИНИЧ« повернутися до списку новин