Управління освіти, релігій та у справах національностей
Виконавчого комітету Хустської міської ради

Особливості підготовки дослідницьких проєктів МАН

11 січня 2022 року в актовій залі КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хустської міської» для керівників гуртків МАН КЗПО «ЦДЮТ «Сузір’я» Людмила Булак, консультант ЦПРПП, провела семінар на тему «Особливості підготовки дослідницьких проєктів МАН».
Під час заходу консультант ознайомила педагогічних працівників закладу позашкільної освіти з оновленими Правилами проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України. Вона звернула увагу на оформлення дослідницьких робіт згідно з Вимогами до написання; особливості підготовки учасників до наукової конференції та постерного захисту. Також Людмила Булак поділилася з освітянами власним досвідом підготовки слухачів секцій наукових відділень МАН до різних етапів конкурсу-захисту.
Підводячи підсумки семінару, Людмила Михайлівна побажала слухачам наукових секцій та їх наставникам перемоги на майбутніх етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.« повернутися до списку новин