Олімпіадні здобутки учнів ЗЗСО м.Хуста

Дата: 18.04.2019 12:26

З метою виявлення і розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до науково-дослідницької діяльності, сприяння професійній орієнтації школярів в Україні проводяться різноманітні інтелектуальні змагання. Вагоме місце серед них займають і всеукраїнські учнівські олімпіади з базових предметів, до яких щорічно залучається близько 3 млн. школярів.

Активну участь у цих змаганнях завжди беруть і учні міста над Тисою. І не тільки беруть участь, а й виборюють призові місця, тим самим примножуючи славу не тільки рідної альма-матер, а й рідного міста. Ось і цьогоріч 69 учнів навчальних закладів м. Хуста взяли участь у ІІІ-му етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Наймасовішою була команда учнів гімназії-інтернату – 22 учасників (32%). Перемогу на обласному етапі олімпіад здобуло 43 учнів. Відрадно, що  кількість дипломів І-го ступеня, які вибороли учні навчальних закладів Хуста, збільшилася  до 6 (у 2017-2018 н.р. - 2).

Найбільше призерів обласного етапу  інтелектуальних учнівських змагань  – 18 – має Хустська гімназія-інтернат. ЇЇ учні продемонстрували високий рівень знань, умінь та навичок.

Так, дипломи І-го ступеня вибороли Євгенія Шимон (8 клас, вч. Л.П.Юрик) та Томаш Боклоганича (11 клас, вч. О.В.Ківеждій) - українська мова та література, Дмитро Майор (10 клас, вч. М.Ф.Дронь) - інформаційні технології.

ІІ-е місце мають Іванна Воробканич (9 клас, вч. Т.К.Сорокіна) - історія, Дарина Ківеждій (9 клас, вч. О.В. Ківеждій) та Олександра Бонь (8 клас, вч. Н.В.Юришинець) - українська мова та література, Іванна Воробканич (9 клас, вч. М.М.Перчі) – географія, Вікторія Комішак (9 клас, вч. Н.Ю.Моргентал) – математика, Роман Майор  та Юрій Мурга (9 клас, вч. М.ф.Дронь) – інформатика, Даніелла Деяк (10 клас, вч. Т.К.Сорокіна) – правознавство.

Дипломи ІІІ-го ступеня отримали Ярослав Росоха (11 клас, вч. С.Я.Шпір) – німецька мова, Наталія Гобан (9 клас, вч. В.І.Січ) – трудове навчання, Іванна Антонь (10 клас, вч. М.А.Бачкай) – хімія, Аніта Пинзеш, Олександр Бонь (9 клас) та Дмитро Майор, Володимир Зварун (10 клас, вч. М.Ф.Дронь) – інформатика. 7 призерів має Хустська СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. А.Волошина.

Диплом І-го ступеня здобула Наталія Баняс (10 клас, вч. М.А.Майор) – французька мова, ІІ-го ступеня -  Ніколь Пашко (9 клас, вч. М.А.Алексович), Валерія Марущак (11 клас), Валерія Малента (вч. М.А.Майор) – французька мова, ІІІ – го - Дарина Цупанич (7 клас, вч. М.П.Сливка) – математика, Богдан Ларівон (9 клас, вч. С.М.Папп) – трудове навчання, Андрій Альбрехт (8 клас, вч. Н.В.Антал) - інформатика.

Одного переможця обласної  олімпіади має Хустська ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Це Даніелла Сайберт (10 клас, вч. Н.В.Прибуш), яка отримала диплом ІІІ-го ступеня з історії. Хустська СШ І-ІІІ ст. №3 теж має 7 призерів.

Диплом І-го ступеня завоював Богдан Федор (10 клас, вч. Н.В.Грига) – біологія. ІІ- е місце мають Юлія Булавіна (8 клас, вч. Н.А.Чикалюк), Василь Біляк (11 клас, вч. В.М.Тесличко) – історія, Катерина Боркелаш (10 клас, вч. Н.В.Грига) – біологія, Вікторія Холод (9 клас, вч.    ) – правознавство.

Дипломом ІІІ-го ступеня нагороджено Ніколь Томищ (10 клас, вч. Л.А.Шкретюк) – англійська мова, Вікторію Холод (9 клас, вч.Н.А.Чикалюк) – історія.

Три призові місця мають учні Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №4. Це Юліанна Богоста (9 клас, вч. Н.М.Мочарник) – англійська мова, Катерина Бучок (10 клас, вч. Т.В.Гангур) – українська мова та література - диплом ІІ-го ступеня та Даніелла Зейкан (8 клас, вч. І.І.Лемак) – фізика.

Хустська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 має 3 переможців. Дипломи ІІ-го ступеня отримали Богдан Вака (11 клас, вч. М.М.Орос), Анастасія Вака (10 клас, вч. М.С.Фінюк) – трудове навчання.

Диплом ІІІ-го ступеня вручено Агнесі Сурдюк (8 клас, вч. В.В.Борка) – біологія. Хустська СШ І-ІІІ ст. № 6 має 3-х призерів.

Диплом І-го ступеня отримала Діана Венгловська (10 клас, вч. М.М.Перчі) – економіка.  Учні цієї ж вчительки Неллі Сорочан (10 клас - географія) та Едуард Вайнраух (11 клас - економіка) мають ІІІ-і місця. Диплом ІІІ-го ступеня має і учениця Хустської ЗОШ І-ІІ ст.Вікторія Білецька (8 клас, вч. А.Д.Обручар) – українська мова та література у школах  з угорською мовою навчання.

У IV (заключному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 5 базових дисциплін взяли участь 8 учнів ЗЗСО м. Хуста. Шестеро з них стали призерами: 3 учениці Хустської СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. А.Волошина; 2 - Хустської гімназії-інтернату та одна - Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

Зокрема диплом ІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури виборола Шимон Євгенія, учениця 8 класу гімназії-інтернату.

Дипломами ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів нагороджено ученицю гімназії-інтернату Іванну  Воробканич (географія), учениць Хустської СШ І-ІІІ ст. ім. А.Волошина Наталію Баняс, Валерію Маленту, Ніколь Пашко (французька мова) та ученицю Хустської ЗОШ І-ІІІ ст. №4  Катерину  Бучок (українська мова та література).

Щиро вітаємо юні обдарування міста над Тисою з успішним виступом на інтелектуальних змаганнях та бажаємо подальших перемог!