Управління освіти, релігій та у справах національностей повідомляє про реалізацію проєкту ЮНІСЕФ

Дата: 20.04.2023 08:53

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, РЕЛІГІЙ ТА У СПРАВАХ НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ

ПОВІДОМЛЯЄ

про реалізацію проєкту ЮНІСЕФ!

Управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради повідомляє, що відповідно до співпраці Міністерства освіти і науки України з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ в Україні) в рамках ініціативи ,,Спільно до навчання” триває реалізація проекту ,,Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні”.

Проєкт реалізує ВГО ,,Асоціація працівників дошкільної освіти” за підтримки Міністерства освіти і науки України, ДУ ,,Український інститут розвитку освіти”.

Проєкт триватиме до 23.09.2023р.

Мета проекту – активне залучення дітей, зокрема старшого дошкільного віку, які не відвідують заклади дошкільної освіти з різних причин, до дошкільної освіти з метою забезпечення їм доступу до якісної дошкільної освіти в умовах війни, сприяння набуттю дітьми компетентностей, передбачених державним стандартом дошкільної освіти; навчання педагогів та підтримка батьків.

Реалізація проекту здійснюється за такими ініціативами:

Ініціатива 1 – Взаємо ДіЯ.

Ідея – взаємодія науковців, практиків та батьків задля підвищення якості освіти: методичний супровід організації освітньої діяльності з дітьми, які не відвідують заклади дошкільної освіти у змішаному форматі.

Мета – навчання педагогів у рамках проекту, підвищення їх кваліфікації, методичний супровід організації освітньої діяльності з дітьми.

Ініціатива 2 – ДоШкіллЯ: старт у майбутнє.

Ідея – розвиток Дитини, шлях до Школи, повага до себе – Я.

Мета – сприяння набуттю компетентностей дітьми старшого дошкільного віку відповідно до вимог державного стандарту дошкільної освіти (Базового компонента дошкільної освіти) перед вступом до школи, педагогічна підтримка батьків.

Наразі визначено три ЗДО Хустської міської ТГ, на базі яких буде розпочато у травні роботу з дітьми, зокрема старшого дошкільного віку, які не відвідують заклади дошкільної освіти, а саме:

- педагогів, які працюватимуть з дітьми у травні та педагогів, які розпочнуть роботу протягом літнього періоду;

- графік проведення очних зустрічей з дітьми (2-3 рази на тиждень);

- платформу для дистанційної підтримки батьків з дітьми між очними зустрічами.

За більш детальною інформацією радимо звертатися безпосередньо у вищевказані заклади дошкільної освіти.