Декада військово-патріотичного виховання у Хустській ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Дата: 16.10.2023 16:19

Із 2 по 13 жовтня у Хустській загальноосвітній школі I-III ступенів №2 відбулася декада військово-патріотичного виховання, присвячена Дню Захисників і Захисниць України.

Упродовж цього часу учні 5-11 класів були активними учасниками навчальних заходів, зокрема вишколу в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Крім того, в рамках цієї декади були проведені такі заходи: урок мужності з учнями 8-11 класів, урок-гра з історії козацтва "Козацькому роду-нема переводу", змагання зі стрільби, конференція до 81 річниці УПА, Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу".

Учні молодших класів також зустрілися з волонтером Чеховським Ігорем і передали малюнки нашим захисникам.