Тиждень протипожежної безпеки в Заломській гімназії

Дата: 20.10.2023 09:15

У період з 16.10 по 21.10.2023 року в  Заломській гімназії відбувся Тиждень протипожежної безпеки.

Мета тижня:

Ознайомлення учнів з правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій та підвищення рівня їх обізнаності з питань протипожежної безпеки.

Заходи тижня:

• Проведення лекцій та дискусій на наступні теми: "Причини виникнення пожеж", "Користь побутових електроприладів та правила користування ними", "Дії у разі виникнення пожежі", "Небезпека розпалювання вогнища в лісі" та інші.

• Перегляд навчальних відеороликів на вказані теми для кращого засвоєння матеріалу.

• Інформування учнів про роботу пожежників та методи гасіння пожеж, а також про роль та види транспорту спеціального призначення.

• Проведення конкурсу буклетів на протипожежну тематику, що дозволило учням продемонструвати свої знання та творчі здібності.