Навчально-реабілітаційний центр Хустської міської ради  долучився до міжнародного дослідження соціально-емоційних навичок

Дата: 06.11.2023 15:52

Україна стала частиною першого масштабного міжнародного дослідження соціально-емоційних навичок, яке здійснює Організація економічного співробітництва та розвитку (OEСР) в різних країнах світу.
Що вимірює ДоСЕН?
Дослідження вимірює рівень сформованості 17 соціально-емоційних навичок учнівства, які утворюють п’ять ключових вимірів(широта кругозору, сумлінність, взаємодія з іншими, емоційна стабільність, здатність до співробітництва) і один додатковий.
Масштаб дослідження:
У  ДоСЕН беруть участь 15 країн: у середньому 75 закладів освіти та 3 000 учениць і учнів 15-річного віку.

Дослідження було проведено:

•  у 196 закладах загальної середньої освіти, що потрапили до репрезентативної вибірки;
  •  за участі 10-річного (у 110 закладах) і 15-річного (у 90 закладах) учнівства.

Навчально-реабілітаційний центр Хустської міської ради з двома сотнями інших українських закладів освіти долучилася до міжнародного ДоСЕН.

Для учнів, педагогів та батьків це чудовий досвід!