Відбулося засідання професійної спільноти вихователів груп старшого дошкільного віку

Дата: 13.11.2023 14:42

10 листопада 2023 року відбулося засідання професійної спільноти вихователів закладів дошкільної освіти груп старшого дошкільного віку.

Проблемним питанням, над яким працюватимуть педагоги-дошкільники «Природне довкілля рідного краю крізь призму базового компоненту дошкільної освіти».

Із вступним словом до присутніх звернулася Косик С.Ю., головний спеціаліст управління освіти, релігій та у справах національностей.

Керівник спільноти, Вака Наталія Василівна, вихователь дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №6 ,,Ластівочка” ознайомила присутніх із актуальністю визначеної тематики професійної спільноти, виступивши із доповіддю-презентацією ,,Формування у дітей дошкільного віку навичок гармонійного співіснування з довкіллям. Теоретичні та методичні засади БК дошкільної освіти за освітньою лінією «Дитина в природному довкіллі»".

Особливості облаштування осередків (куточків) природи, з урахуванням досвіду та знань дітей старшого дошкільного віку, та організацію праці в куточку природи присутнім продемонстрували вихователі закладів дошкільної освіти: Вайнраух О.М. (ДНЗ (ясла-садок) №2 «Сонечко»), Рівіс В.Й. (ДНЗ (ясла-садок) №3 «Дзвіночок»), Довжанин Г.В. (Рокосівський ЗДО (ясла-садок)), Куцина С.М. (Нижньоселищенський ЗДО (ясла-садок)), Голованич Л.В. (Крайниківський ЗДО (ясла-садок)).

Практичним досвідом роботи з дошкільниками щодо формування компетентності за освітньою лінією «Дитина в природному довкіллі» за програмою ,,Впевнений старт” поділилася вихователь ДНЗ (ясла-садок) №2 «Сонечко» Вайнраух Оксана Михайлівна. Зокрема акцентувала увагу на доцільності та виправданості інтегрованого підходу під час організованих форм освітньої діяльності та на блочно-тематичному плануванні освітньо-виховного процесу.

Керівник профспільноти Вака Н.В. запропонувала учасникам взяти участь в онлайн-опитуванні стосовно природничо-екологічної компетентності педагогів.

Засідання пройшло в доброзичливій та конструктивній атмосфері.

Організатори висловлюють вдячність адміністрації та працівникам КЗПО ,,ЦДЮТ ,,Сузір’я” за сприяння та надання допомоги у проведенні засідання.