Дата: 20.11.2023 18:47

20 листопада 2023 року, на базі КУ "ЦПРПП Хустської міської ради", відбувся ІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь 36 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Хустської МТГ.
 Протягом трьох годин конкурсанти мали можливість написати оригінальний твір на тему, пов'язану з Кобзарем, використовуючи відповідні мовні засоби: однорідні члени речення, вставні слова, звертання, риторичні запитання, прості ускладнені та складні речення, пряму мову та цитати.
 Фахове журі після перевірки робіт визначить накращих - тих, хто представлятиме громаду на ІІІ етапі Конкурсу!