Семінар-тренінг «Освіта в умовах воєнного стану: виклики та перспективи». День 3

Дата: 24.11.2023 15:54

Семінар-тренінг «Освіта в умовах воєнного стану: виклики та перспективи» триває.

Захід організований департаментом освіти і науки молоді та спорту Закарпатської ОВА – ОДА та управлінням освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні й уряду Великої Британії.
Cемінар-тренінг відбувається в межах проєкту ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України».

Учасниками сьогодні є вчителі 1-4 класів закладів освіти Хустської громади.

Освітня тренерка Яна Левицька - про проєкт "Вивчаю – не чекаю" як інструмент урізноманітнення уроків початкової школи.

Психолог Юлія Шеверя - про роботу з учнями в умовах стресового стану: як запобігти і допомогти (практичне заняття).

Учитель початкових класів Хустського ліцею №3  Тетяна Букачевська - про  розвиток мовленнєвої компетентності учнів НУШ.

Учитель початкових класів Хустського ліцею №3  Надія Чорей - про " Сертифікація – творчий шлях учителя" (проведення незалежного тестування; самооцінюваня власної педагогічної майстерності; вивчення практичного досвіду).

Учитель початкових класів Липчанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ганна Гернешій - про формування компетентностей молодших школярів за допомогою інтерактивних вправ.

Більше світлин :