Зустріч лідерів учнівського самоврядування з представниками місцевої влади

Дата: 08.12.2023 15:36

Сьогодні лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Хустської міської ради "ТЕМП" спілкувалися з представниками місцевої влади.

До обговорення питань, що турбують молодь, долучилися: міський голова Володимир Кащук, заступник міського голови Василь Сабадош, секретар Хустської міської ради Василь Губаль та депутати Хуської міської ради Дмитро Білецький та Михайло Рівіс.
Міський голова Володимир Кащук у мотиваційному зверненні закликав учениць навчатися працювати в команді й постійно навчатися.

Цікавими є учнівські пропозиції щодо втілення різних проєктів, деякі реалізувати просто, інші потребують часу та інших ресурсів:

• книжковий клуб;
  • кінотеатр просто неба;
  • молодіжний центр;
  • музичний етнофестиваль;
  • екомарафон;
  • притулок для тварин;
  • учнівський ярмарок на базі міста;
  • молодіжна рада;
  • учнівські сади;
  • інфоцентр.

Частину проєктів будемо презентувати детальніше та втілювати.

Тішимося, що наші діти - справжні громадяни з активною позицією, власним баченням розвитку громади. Саме такі відбудують нашу прекрасну державу.