Різдвяна атмосфера в Хустському ліцеї №3

Дата: 22.12.2023 16:27

Напередодні Різдва в Хустському ліцеї № 3 панувала особлива атмосфера радості та тепла. Учителька початкової ланки, Марта Анишинець, разом із учнями 3-В класу, влаштувала неймовірну виставу під назвою "Легенда про четвертого царя". Під завісу вистави вони передали волонтерам, які відвідали ліцей, власноруч виготовлені віфлеємські зірочки та подарунки для воїнів.

На загальношкільному рівні учні ліцею написали безліч привітань для воїнів і зібрали значну суму - 15 тисяч гривень на придбання резини для бійців 28-ої Окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, 2-го Самохідного дивізіону.

Але це ще не все: учні 10-Б класу приготували святковий сюрприз для молодших школярів, завітавши до них із колядками та віршами. Вони також відвідали вчителів, даруючи свою теплоту та побажання святкового настрою.