Тиждень англійської мови | Кошелівський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Дата: 28.02.2024 15:28

Предметні тижні в закладі освіти — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Головною метою проведення цих заходів є підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови .

З учнями сьомих класів була проведена інтерактивна гра "Health problems". Використовуючи сучасні технології учні повторили і закріпили нову лексику, пов'язану з темою "Health".

Учні 9-Б класу здійснили віртуальну мандрівку до Великобританії. Учні 11 класу під керівництвом учителів Кадар О.В. та Курта М.І. провели інтелектуальну вікторину "What do you know about England" на якій показали свої знання англійської мови.

Учні других класів з цікавістю вивчали частини тіла англійською мовою.

Учні 3-го класу презентували свої проєкти на тему: " My favourite food".

З учнями 6-А класу була переглянута презентація ,,Sport" і проведена вікторина.