Методичний тиждень | Хустський ліцей №5

Дата: 29.02.2024 15:52

У Хустському ліцеї №5 триває методичний тиждень на тему "ОСВІТНІ ІНСТРУМЕНТИ НАДИХАЮЧОГО ВЧИТЕЛЯ: ПРАКТИЧНИЙ КЕЙС".

День 1

Педагогічну майстерність демонстрували вчителька іноземної мови Руслана Маханец (керівник професійної спільноти вчителів іноземної мови) - конкурс на кращого читця у 3 класі "Poem Recitation Competition".

Учителька історії Марія Кудрон , яка перенесла учнів 5- го класу у стародавні часи " Появи людини на Землі" та провела евристичну бесіду, у ході якої спонукала їх до пізнавальної активності.

День 2

Школа Молодого вчителя "Секрети круглих чисел. Периметр"

День 3

Метод проєктів - один із найуспішніших способів залучити дітей до навчання. У процесі роботи учні досліджують, спостерігають, порівнюють, експериментують, а також висловлюють власну думку, демонструють своє бачення навколишнього світу. Цього разу досліджували кисломолочні продукти, як їх виготовляють та хто є дійовими особами процесу скисання молока. 5-класники виготовили лепбуки та посмакували кисломолочними смаколиками.

День 4

Урок - зустріч учнів 4 класу у літературному кафе «Тарасове слово». Пов'язала творчість Кобзаря з сьогоденням, виховала в учнів любов до рідної землі, свого народу, мови, культури.