Інтерактивна декада | Хустська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Дата: 13.03.2024 12:59

Успішне завершення інтерактивної декади в Хустській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 !

Усе почалося із задуму: замінити звичні предметні тижні чимось новим, цікавим, інтерактивним. Учителі прагнули об'єднати всі предмети НУШ, досліджуючи одну спільну тему.  Обрали тему для першої інтерактивної декади – "Рослини і тварини Закарпаття". Розробили план, намітили заходи, проєкти, майстер-класи.

Важливо, що протягом декади кожен мав можливість не лише втілити заплановане, але й додати щось нове, оригінальне. Інтерактивна декада - це, перш за все, співпраця: вчителів, учнів та батьків, які спільно працювали над поставленими завданнями.

Перша інтерактивна декада продемонструвала, що згуртованість навколо спільної мети стимулює співпрацю та створює середовище, яке веде до успіху.