Школярі Хустської ТГ розпочали відпочинок у філії "Арніка"

Дата: 14.03.2024 17:37

Стартувала ІІІ-я відпочинкова зміна у філії ,,АРНІКА” КЗПО ,,ПАДІЮН”

Сьогодні, 14 березня, для 20 школярів Хустської міської ТГ із числа пільгових категорій розпочалася третя відпочинкова зміна (14-27.03.2024) у філії "Арніка" Комунального закладу позашкільної освіти „Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” Закарпатської обласної ради (с. Нижні Ворота Мукачівського району).

Разом із школярами нашої територіальної громади відпочиватимуть діти із Углянської, Бедевлянської та Синевірської територіальних громад (всього 60 дітей).

На дітей чекають нові знайомства, цікаві екскурсії, виховні заходи, ну і ,звичайно, навчання.

Сподіваємось 14 днів відпочинку залишать позитивні та незабутні враження. Батьки зможуть довідатись про хроніку відпочинку протягом ІІІ зміни на сторінці закладу ,,Філія ,,Арніка” в соцмережі Facebook.

Бажаємо школярам Хустської МТГ гарного відпочинку!

Косик С. Ю., головний спеціаліст управління освіти, релігій та у справах національностей