85 років з дня проголошення незалежності Карпатської України

Дата: 15.03.2024 15:10

Сьогодні, 15 березня 1939 року, Сейм Карпатської України проголосив незалежність краю, було ухвалено Конституцію, державну мову — українську, синьо-жовтий прапор та національний гімн "Ще не вмерла України...".

У закладах освіти Хустської ТГ відбулися різноманітні заходи, присвячені цій знаменній даті:

✅ За ініціативи КУ«Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хустської міської ради» на базі Хустської СШ І-ІІІ ст. №1 ім. А. Волошина було проведено учнівську територіальну конференцію.

✅ Театралізований виступ "Тріумф і трагедія одного дня" у Хустському багатопрофільному ліцеї №1 ім. І.Магули.

✅ Круглий стіл «Карпатська Україна: шлях до єдиної незалежної соборної України» у Кошелівському ЗЗСО І-ІІІ ст.

✅ Екскурсія для учнів Хустської СШ І-ІІІ ст.№6 та Хустського ліцею №5, , яку провела вчителька історії Олена Алексик Хустської СШ І-ІІІ ст. №1 ім. А. Волошина.

✅ Лінійка-реквієм у Хустській ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

✅Крайниківський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Педагоги та вихованці КЗПО «ЦДЮТ «Сузірʼя» на передодні 85 річниці вшанували подвиги героїв Карпатської України.

Пам'ятаємо та шануємо!