Відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти та заступниками

Дата: 20.03.2024 18:35

Сьогодні в актовій залі КЗПО" ЦДЮТ" Сузір'я"' проведено нараду із керівниками закладів загальної середньої освіти та заступниками із навчально-виховної та з виховної роботи Хустської МТГ.

У нараді взяла участь Олеся Калинич, начальниця управління освіти, релігій та у справах національностей, Світлана Гайович, заступник начальника управління освіти, релігій та у справах національностей, Василь Мочарник, начальник відділу загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти та Світлана Луканець, директор КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хустської міської ради".

Під час наради були розглянуті наступні питання:

• Організація освітнього процесу у 2024 році та план формування мережі закладів освіти на наступний навчальний рік.
  • Аналіз результатів опитування батьків та учнів закладів загальної середньої освіти.
  • Робота асистентів учителя.
  • Аналіз дотримання норм харчування.
  • Робота з обдарованими дітьми, зокрема результати участі в ІІ та ІІІ етапах олімпіад.
  • Детально про «Весняний інтенсив – 2024».

Також обговорено ряд інших освітніх питань.