Тиждень математики та фізики | Нижньоселищенський ліцей

Дата: 18.03.2024 13:31

З 11 по 15 березня в Нижньоселищенському ліцеї проходив Тиждень математики та фізики! Протягом цих п'яти днів учні мали можливість зануритися в захопливий світ точних наук, де кожна цифра, кожен символ, кожне завдання ставали ключем до розуміння навколишнього світу.

• Математичний турнір для 8-х класів (вчитель Губаль Віра Анатоліївна).
  • Челендж "Як добре наші учні знають математику" (вчитель Данча Неля Михайлівна) перетворив 9-класників на справжніх журналістів, які досліджували математичні знання своїх однокласників.
  • Хвилинка математичної руханки для 7-х класів зарядила енергією та позитивом.
  • Інтерактивна розминка на уроках математики у 5-х та 6-х класах (вчитель Сабов Тетяна Василівна).
  • Пізнавальний квест "Прогулянка чарівним лісом" та математичний квест "Допоможи ЗСУ вигнати русню" для 5-х та 6-х класів (вчитель Сабов Тетяна Василівна).
  • Хвилинки розгадування кросвордів та загадок, квест «Таємниці фізики» та інтегрований фізико-математичний турнір «Ігри розуму» (вчителі Король Ольга Михайлівна та Ларь Ангеліна Іванівна) для 7-х та 8-х класів розкрили таємниці фізики та математики.

Це був незабутній тиждень, який надихнув учнів на нові звершення у світі математики та фізики!