Акція "Великодній кошик" | Хустська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. А. Волошина

Дата: 25.03.2024 15:10

Напередодні Великодня в Хустській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1 ім. А. Волошина відбулася акція "Великодній кошик". Учні та вчителі організували збір смаколиків для наших захисників.

Акція "Великодній кошик" організована благодійними фондами "Долоні милосердя" та "Під надійним крилом". Зібрані смаколики відправлять на всі напрямки, де тримають стрій українські Герої.

За вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, допомогу ЗСУ, патріотизм та активну благодійну діяльність колектив Хустської СШ І-ІІІ ст. №1 ім. А. Волошина отримав подяки від благодійних організацій.