Пробне НМТ з основних та додаткових предметів | Хустський багатопрофільний ліцей №1 ім.І. Магули

Дата: 22.03.2024 15:30

Напередодні тижневого весняного відпочинку, 11-класники Хустського багатопрофільного ліцею №1 ім. І. Магули не втрачали часу даремно.

Сьогодні в ліцеї відбулося пробне НМТ з основних та додаткових предметів для учнів 11-А та 11-Б класів.

Мета пробного тестування:

• Ознайомити випускників з форматом НМТ.
  • Перевірити рівень знань та навичок здобувачів освіти.
  • Знизити рівень хвилювання перед майбутніми іспитами.

Пробне НМТ - це ще один крок на шляху до успішного складання іспитів. Випускники, які відповідально підійдуть до підготовки, зможуть досягти високих результатів. Адміністрація ліцею доклала всіх зусиль, щоб створити максимально схожу атмосферу на ТЕЦ, аби на майбутніх іспитах учні відчували себе комфортно та спокійно.