Пробне тестування у форматі НМТ | Хустський ліцей №3

Дата: 22.03.2024 16:39

Сьогодні в Хустському ліцеї №3 відбулося пробне тестування у форматі Національного Мультипредметного Тесту (НМТ). Учителі доклали чимало зусиль, щоб підготувати тестування, яке максимально відповідало б критеріям НМТ.

На екзамені учні вперше зіткнулися із завданнями, розробленими вчителями індивідуально. Це допомогло уникнути дублювання тестів попередніх років.

Учні, які протягом року старанно готувалися, демонстрували впевненість у собі та своїх знаннях. Звісно, були й ті, хто хвилювався та сумнівався. Але кожен з них доклав максимум зусиль, щоб впоратися з випробуванням і показати найкращий результат.

Після тестування, учні мають можливість проаналізувати свої помилки, зробити висновки.