Участь у Національному форумі Міністерства освіти і науки України на тему «Реформування старшої профільної середньої освіти (академічні ліцеї)»

Дата: 03.04.2024 15:29

Олеся Калинич, начальник управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради, разом з представниками адміністрації, педагогічного та учнівського колективів Хустського багатопрофільного ліцею №1 ім.І. Магули бере участь у Національному форумі Міністерства освіти і науки України на тему «Реформування старшої профільної середньої освіти (академічні ліцеї)».

Хустський багатопрофільний ліцей №1 ім.І.Магули – один з 25 закладів освіти з усієї України, які потенційно можуть стати пілотними майданчиками для тестування нової моделі профільної освіти.

Які питання обговорювалися?

• навчальні плани;
  • інтегрований підхід;
  • карʼєрне консультування для учнів;
  • консультації психологів та відповідних експертів для батьків;
  • проєктна діяльність (наприклад, у Франції кожен випускник працює над проєктом та обовʼязково захищає його; якщо учень не захистить проєкт, не отримає свідоцтво й залишиться на наступний рік у школі);
  • співпраця ліцеїв із закладами вищої освіти;
  • педагогічний потенціал;
  • ККД освітньої діяльності тощо.

Це тільки окремі проблеми, порушені під час форуму.

Учасники форуму мають можливість ознайомитися з досвідом країн, які успішно реформували свою систему освіти, та застосувати його в Україні.