Управління освіти, релігій та у справах національностей Хустської міської ради інформує про участь у Програмі шкільного харчування Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Дата: 09.04.2024 13:57

У вересні 2023 року заклади освіти Хустської міської ради подали заявки на участь у Програмі шкільного харчування, розробленій Всесвітньою продовольчою програмою ООН. За результатами відбору, проведеного представниками ООН, 7 закладів освіти розпочали впровадження програми з листопада 2023 року.

Програма передбачає відшкодування 30% вартості щоденних гарячих обідів для учнів 1-4 класів.

Наразі програма діє в 7 закладах освіти:

• Хустська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 імені А. Волошина;

• Хустський ліцей №3;

• Хустська загальноосвітня школа I-ІІІ ст. №4;

• Хустський ліцей №5;

• Рокосівський ліцей;

• Сокирницький ліцей;

• Липчанський заклад загальної середньої освіти I-ІІI ст.

Батьки учнів цих закладів уже отримують квитанції з перерахунком суми за вересень – грудень 2023 року.

Згодом програма запрацює у всіх закладах загальної середньої освіти Хустської МТГ.

Відповідальна за харчування та участь у програмі Світлана Гайович, заступник начальника управління освіти, релігій та у справах національностей.