Представники Ужгородського національного університету презентував свої можливості учням старших класів закладів освіти Хустської міської ради

Дата: 09.04.2024 15:01

9 квітня 2024 року в рамках співпраці між управлінням освіти, релігій та у справах національностей Хустської міської ради з філологічним факультетом Ужгородського національного університету (УжНУ) відбулася зустріч викладачів та представників студентського самоврядування УжНУ з учнями старших класів закладів освіти Хустської міської ради.

Мета зустрічі - ознайомити школярів з можливостями та перспективами здобуття вищої освіти в УжНУ.

Під час заходу представники УжНУ детально розповіли про:

• Особливості навчання на факультеті;
  • Ознайомили учнів з різноманітними спеціальностями та освітніми програмами;
  • Умови вступу та вимоги до абітурієнтів;
  • Переваги навчання.

Школярі мали можливість отримати відповіді на запитання щодо навчання, проживання, стипендій та інших аспектів студентського життя.

Дякуємо УжНУ за співпрацю!