Тиждень здоров'я | Хустський багатопрофільний ліцей №1 ім.І. Магули

Дата: 10.04.2024 14:11

Ліцеїсти Хустського багатопрофільного ліцею №1 ім. І. Магули з 7 по 11 квітня 2024 року проводять Тиждень здоров'я.

9-А клас (класний керівник Вікторія Станкович) представив глядачам агітаційний виступ "Бережи здоров'я змолоду". Учні розповіли про корисні та шкідливі звички, розуміння поняття здоров'я нації, здоров'я майбутнього, збереження того найціннішого, що природа дала людині.

Після виступу Олена Тегза, керівниця спільноти педагогів-природничників, вручила дев'ятикласникам сертифікати за участь у Всеукраїнському відкритому інтерактивному конкурсі МАН-Юніор Ерудит" 2023-2024.

Ольга Керецман, вчителька біології, основ здоров'я та захисту України, запропонувала п'ятикласникам цікавий квест "Зупинка в місті здоров'я". Учні пройшли усі локації та отримали сертифікат.

Тиждень здоров'я в ліцеї продовжується.