ІІІ етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти під гаслом «Разом переможемо!»

Дата: 12.04.2024 18:00

Сьогодні на міському стадіоні "Карпати" відбулося урочисте відкриття ІІІ (районного) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти під гаслом «Разом переможемо!». Цей масштабний спортивний проєкт, започаткований за ініціативою Президента України, має на меті популяризацію спорту серед школярів та заохочення їх до здорового способу життя.

У районному етапі беруть участь команди з 13 територіальних громад Хустського району. Хустську територіальну громаду представляють команди з волейболу (юнаки - Нижньселищенський ліцей, дівчата - Нанківський ЗЗСО І-ІІІ ст.), баскетболу (юнаки та дівчата - Липчанський ЗЗСО І-ІІІ ст.), футзалу (Боронявський ЗЗСО І-ІІІ ст.), черлідингу (Ізянський ЗЗСО І-ІІІ ст.) та спортивного орієнтування (Хустська СШ І-ІІІ ст. №6).

За підсумками змагань:

• Волейбол
    • Дівчата: Нанківський ЗЗСО І-ІІІ ст. ( І місце)
  • Баскетбол:
    • Юнаки: Липчанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ( ІІІ місце)
    • Дівчата: Липчанський ЗЗСО І-ІІІ ст. ( ІІ місце)
  • Футзал - Боронявський ЗЗСО І-ІІІ ст. ( ІІ місце )
  • Спортивне орієнтування - Хустська СШ І-ІІІ ст. №6 ( ІІ місце)

Вітаємо спортсменів та бажаємо нових перемог!

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити заходи!

Разом переможемо!