Тренінг з діяльнісного підходу в початковій школі

Дата: 19.04.2024 16:16

19 квітня 2024 року на базі Сокирницького ліцею відбувся тренінг, який об'єднав вихователів груп подовженого дня, асистентів учителів та вчителів-предметників початкових класів Сокирницького ліцею, Данилівської гімназії, Олександрівського та Стеблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Учасники тренінгу, які нещодавно пройшли підвищення кваліфікації за програмою "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення", мали можливість поглибити свої знання та навички з цієї теми.

Тренінг провела Любов Хмара, досвідчений вчитель-методист та сертифікований тренер LEGO. Її професіоналізм, креативність та майстерність створили сприятливу атмосферу для активної участі всіх присутніх. Педагоги з ентузіазмом та зацікавленістю виконували практичні завдання, ділилися своїми досвідом та ідеями.